Laboratorní pH elektrody s velmi přesným měřením a rychlou teplotní odezvou

2. 3. 2015

Vědci, kteří ve farmacii, průmyslu a potravinářských laboratořích, vyžadují velmi přesné měření a rychlou teplotní odezvu, mohou nyní používat Thermo Scientific pH elektrody, které jsou kompatibilní s pH metry napříč širokou škálou výrobců.

elektrody Thermo Scientific Orion ROSS Ultra Triode

Thermo Scientific Orion ROSS Ultra Triode elektrody nabízí měření pH a teploty pomocí integrovaného teplotního čidla a jsou nyní k dispozici s RCA konektory, což je výhodné řešení pro rutinní měření vzorků nebo náročné aplikace ve výzkumu. Unikátní vnitřní referenční systém ROSS umožňuje opakovatelné měření a stabilizaci elektrody během 30 sekund, a to i při měření vzorků o různých teplotách.

ROSS Ultra Triode elektrody neobsahují stříbro nebo chlorid stříbrný a mají dvojitý můstek pro ochranu vzorků před kontaminací. Klasické elektrody s referenčním systémem Ag / AgCl mohou reagovat se vzorky, a to zejména s těmi, které obsahují Tris, proteiny nebo sulfidy, a mohou ucpat můstek. K dispozici jsou epoxidová nebo skleněná těla a modely plnitelné nebo bezúdržbové naplněné gelem. ROSS Ultra Triode elektrody mají dlouhou životnost, což dokazuje záruka poskytovaná výrobcem dva roky

Více informací o elektrodách Thermo Scientific Orion ROSS Ultra Triode najdete přímo na stránkách výrobce.