LABLETTER ČERVEN 2020 pragolab_logo.png
Mikroskopický labletter - Průmysl

Vážení odběratelé,
další mimořádné vydání je tady. Ve spolupráci s Leica Microsystems jsme pro Vás připravili specializovaný webinář, zaměřený na aplikace s použitím technologie LIBS. Doufáme, že naleznete právě Vaši aplikaci. Dále představujeme novou kameru Leica FLEXACAM C1 pro široké spektrum použití.

mikroskopický tým společnosti Pragolab s.r.o.

Webinář: Chemical Micro Analyzer LIBS: Quick Element Analysis at Micrometer Scale

Webinář: Chemical Micro Analyzer LIBS: Quick Element Analysis at Micrometer Scale

This webinar will provide an overview of laser induced breakdown spectroscopy (LIBS) as an efficient analysis solution. After covering the fundamentals of the LIBS technology, the presenter will delve into real world applications of its use. Attendees will learn how Leica’s 2-in-1 system for visual and chemical analysis can increase productivity in their workflow by eliminating the need for sample preparation and highly trained operation. Více v události.

Nová 12 Mpx kamera FLEXACAM C1

Nová 12 Mpx kamera FLEXACAM C1

Prohlížejte a sdílejte obrázky tak, jak chcete. Leica FLEXACAM C1 lze přizpůsobit vašemu nastavení - jednoduše připojte kameru k monitoru nebo počítači a síti. 12 MPx CMOS senzor s velkým dynamickým rozsahem odhalí jemné detaily a zachová věrné barvy. Leica FLEXACAM C1 je vaše rychlé, adaptabilní řešení mikroskopické kamery pro širokou škálu vzorků a aplikací v průmyslu, biologii, forenzní výchově a vzdělávání. Více zde.

LABLETTER ČERVEN 2020