LABLETTER BŘEZEN 2020 pragolab_logo.png
Nový labletter pro průmysl

Drazí milovníci mikroskopie,

dovolte nám přivítat Vás v prvním vydání labletteru pro průmysl společnosti Pragolab s.r.o.

Každý z těchto lableterů, se bude zaměřovat na specifickou technologii, aplikace a analýzy materiálů.  Téma prvního vydání je softwarový modul LAS X Steel Expert a nová řada tvrdoměrů PRESI . Více o těchto technologiích najdete níže. Podívejte se také na zajímavé videa a nebo si stáhněte pouze technologický list.

Věříme, že si každý z Vás najde v našem labletteru něco zajímavého a již nyní se těšíme na společná setkání v tomto, i v dalších vydáních. V příštím labletteru se zaměříme na technologii LIBS (video upoutávka) a téma technické čistoty jako kompletní řešení. Těšíme se na Vaší odezvu.

tým mikroskopie společnosti Pragolab s.r.o.

Leica LAS X Steel Expert

Leica LAS X Steel Expert
Modul: Analýza ocelí rychle a intuitivně

Nový modul LAS X Steel Expert je uživatelsky velmi přívětivý a nabídne možnosti jak expertům tak začínajícím s analýzou ocelí. Ne nadarmo se říká v jednoduchosti je síla a proto s tímto modulem budete velmi produktivní. Navíc dosáhnete reprodukovatelné a spolehlivé analýzu inkluzí. Barevně označená vizualizace, umožňuje snadnější rozlišení inkluzí, a to i v obtížných případech. Modul LAS X Steel Expert generuje analytické reporty v různých výstupních formátech, jako jsou pdf, Excel (snadno přizpůsobitelné) a csv (výsledky analýzy se rychle importují do databáze). Modul LAS X Steel Expert podporuje komplexní škálu regionálních a mezinárodních standardů. Lze také vytvořit vlastní analytické standardy pro potřeby Vaší společnosti. Tímto způsobem můžete rychle reagovat na měnící se požadavky a zůstat před konkurencí. Více o produktu zde. Více také v článku zde.

Nová řada Tvrdoměru - HZ

Plně automatický tvrdoměr

Youtube_IND_b%C5%99ezen_hardness.jpg

Shlédněte novou řadu tvrdoměrů od společnosti PRESI. Video zde.

Dvě metody jeden Leica LIBS

Youtube_IND_b%C5%99ezen_libs.jpg

Krátké video o systému Leica LIBS. Dvě metody v jenom stroji včetně vyhodnocení chemické analýzy na jedno stisknutí tlačítka. Více ve videu.

Flyer k Leica LAS X Steel Expert

pdf-icon.png

Celé workflow k novému softwaru Leica LAS X Steel Expert, který lze jednodušše přikoupit k Vašemu LAS X. Pokud ještě nemáte LAS X software, určitě se nám ozvěte.

Nová řada Tvrdoměru - HZ

Nová řada tvrdoměrů značky PRESI. Vyberte si tvrdoměr, který vyhovuje Vašim požadavkům, více informací přímo u produktu na našich webových stránkách. Čtěte zde.

Více na stránce webinářů.

Připravované industry akce 2020
Připravované industry akce 2020

Technická čistota 16.-17.6.2020 , Brno Maximus, zvýhodněná cena při včasné registraci do 30.5.2020, více o události zde.

MSV Brno 2020 , V letošním roce se opět můžete těšit na řadu novinek při tradičním veletrhu v Brně. Opět se na nás budete moci těšit v pavilonu C. Více o události již brzy.

LABLETTER BŘEZEN 2020