KONEC PODPORY CHROMELEON 6

Vážení uživatelé chromatografického softwaru CHROMELEON 6,
tímto Vám oznamujeme, že verze 6.8 SR 16 je konečnou verzí softwarové platformy CHROMELEON 6 a již není komerčně dostupná. Aktuálně jsou ze strany Thermo Fisher Scientific™ řešeny pouze závažné kritické chyby a problémy.
Od ledna 2020 již nebude poskytována žádná podpora při odstraňování jakýchkoliv chyb.

Pozn.: platforma CHROMELEON 6 není podporována pro WINDOWS 10.

Co to pro Vás znamená?
Software Vám bude fungovat i po 1. 1. 2020 a to bez jakéhokoliv omezení (stávající licence zůstávají platné). Pokud ovšem dojde k nějaké programové chybě (např. v důsledku aktualizace operačního systému nebo instalace dalšího softwaru), nebude již toto ze strany Thermo Fisher Scientific™ a tudíž ani ze strany Pragolab, s.r.o. řešeno. V takovém případě doporučujeme odinstalování aktualizace nebo softwaru, který problém způsobil. Rovněž není možné pro tuto platformu rozšiřovat stávající licence (např. v případě nákupu nových instrumentů).

Jak postupovat dále?
Optimálním řešením je zakoupení aktuálně nabízených licencí CHROMELEON 7. V případě, že používáte více přístrojů (a to i v několika různých laboratořích) pod platformou CHROMELEON 6 a rozhodnete se pro přechod na platformu CHROMELEON 7, doporučujeme zvážit možnost instalace verze ENTERPRISE, která Vám přinese řadu výhod oproti STAND ALONE instalacím.

V průběhu roku pořádáme semináře zaměřené na seznámení se s platformou CHROMELEON 7 a jsme samozřejmě připraveni po domluvě uspořádat seminář přímo ve Vaší laboratoři.

Neváhejte nás proto prosím kontaktovat. Spolu s Vámi se pokusíme nalézt optimální řešení pro Vaši laboratoř.

Podrobnější informace týkající se podpory softwaru CHROMELEON se dočtete na stránkách Thermo Fisher Scientific™ kliknutím na odkaz: ZDE

chromatografický software Chromeleon 6