ŠPIČKOVÉ LC KOLONY Hypersil GOLD

30. 5.
Hypersil GOLD je nejvyšší generace plně porézních silikagelových kolon, které byla navržena pro lepší účinnost chromatografie. Jsou vyráběny tak, aby Vám poskytly vynikající tvar píků.
Nejvyšší generace plně porézních silikagelových kolon Hypersil GOLD

Hypersil GOLD jsou vyvinuty na bázi vylepšeného, vysoce čistého silikagelu a patentované technologii derivatizace a endkapingu. Při výrobním procesu se vytváří povrch, který redukuje nežádoucí sekundární a terciální interakce, které mohou nastat mezi analytem a kyselými silanolovými skupinami na povrchu silikagelu. Výsledkem toho jsou úzké symetrické píky, které zajistí lepší rozlišení, citlivost a větší jistotu v přesnost a kvalitu analytických dat. Když píky tailují, je redukována jejich výška, a to má za následek snížení citlivosti. Vysoká symetrie píků dosažená na kolonách Hypersil GOLD zvyšuje výšku píků a umožňuje optimální integraci. To může být kritické při analýzách nízkých koncentrací látek, např. při měření kontaminací.
Příklad LC kolony Hypersil GOLD
Kolony jsou dostupné ve velikostech částic a formátech pro všechny typy separací, pro případy, kdy potřebujete dosáhnout lepšího rozlišení, větší citlivosti či rychlejší analýzy. S velikostí částic od 1,9 µm do 12 µm a nejširší nabídkou fází nabízejí Hypersil GOLD řešení s odpovídající separací a účinností. Jsou dostupné ve speciálních formátech, jako jsou KAPPA kapilární kolony, Picofrit a Integrafrit kolony, Javelin pro přímé připojení a DASH HTS pro rychlý screening. Předkolonky pro prodloužení životnosti vaší kolony jsou dostupné ve všech fázích s velikostí částic 3 a 5 µm. Vyrábějí se v délce 10 mm, což je ideální rozměr pro dosažení maximální ochrany a zároveň minimálního zvýšení retence.

Hypersil GOLD jsou určeny pro analýzy látek, které jsou na tradičních silikagelových kolonách obtížně rozdělitelné. Jsou jedinečné kvůli kvalitě fáze a vazby a právě díky tomu poskytují excelentní tvar píků, ten má vliv na rozličení, kapacitu a citlivost, zvláště pro stopová množství.

Tab1%20Hypersil%20GOLD.png
Tab. 1Hypersil GOLD - fáze


Tab2%20Hypersil%20GOLD.png
Tab. 2 Hypersil GOLD – vlastnosti částic


Tab3%20Hypersil%20GOLD.png
Tab. 2 Hypersil GOLD – pH stabilita


Thermo Scientific Hypersil GOLD jsou výsledkem 35 letých zkušeností s vývojem a výrobou HPLC médií a kolon Hypersil s cílem zlepšovat chromatografii.
Vysoce čistý silikagel Hypersil GOLD je vyráběn, vázán a balen v zařízeních akreditovaných dle ISO 9001:2008, kde se pracuje podle přísných protokolů a rozsáhlých testů kvality. To zajišťuje vysokou reprodukovatelnost a kvalitu kolon.

  • Velikost částic:1,9 µm, 3 µm, 5 µm, 8 µm, 12 µm.
  • ID: 75 µm, 100 µm, 180 µm, 320 µm, 500 µm, 1.0 mm, 2.1 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 4.6 mm, 10 mm, 21 mm, 30 mm, 50 mm
  • Délka: 10 mm – 250 mm
  • 12 typů fází: C18, C8, aQ, PFP, CN, Phenyl, CN, Amino, AX, SAX, Silica, HILIC
  • Provedení: kapilární, analytické, preparativní, Javelin (přímé připojení), PicoFrit, IntegraFrit (nanospray)
Všechny kolony Hypersil GOLD pořídíte nyní se slevou 25 %. S žádostí o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat (eliasova@pragolab.cz, pliskova@pragolab.cz), připravíme Vám ji obratem.

Akce je platná do 30. 6. 2016.

Další informace a aplikační listy naleznete zde.