Leica DM1000, DM1000 LED

O produktu

Leica DM1000 a Leica DM1000 LED jsou rutinní diagnostický mikroskop pro pokročilejší pozorování a především pro klinická pozorování. Je uživatelsky velmi příjemný a nabízí komfort dnešních mikroskopů. Mikroskop je ideální partner do laboratoře pro cytologii, hematologii a i patologii. Pro speciální podmínky je systém certifikován pro in-vitro-diagnostics (IVD) like in-vitro-fertilization (IVF).

Unikátní prvky mikroskopu

Systém lze nakonfigurovat velmi snadno pro jakoukoliv aplikaci ve vaší laboratoři. Mikroskop disponuje 30W nebo LED osvětlením, možnost výškově nastavovat fokusovací otočné prvky, možnost vyměnit ovládací prvek stolu X, Y z levé strany na pravou či obráceně, sklíčka se dají vkládat pouze jednou rukou. Stolek je z ultra tvrdé keramiky. Kódovaný kondenzor jednoduše navede uživatele ke správné nastavení pozice aperturní clony podle daného objektivu. Mikroskop je možné ovládat jednou rukou, ostřit a měnit osvětlení bez nutnosti přerušení pozorování vzorku. Samozřejmostí je vybavení excelentní optikou Leica dle požadavků uživatele. Výměna lampy jednoduchou záležitostí pro kohokoliv. 

Leica DMshare V3

V kombinaci s kamerou si můžete dopřát i pozorování na Vašem iPadu či tabletu s Androidem. Se speciální softwarem můžete pozorovat vzorky z jiné místnosti a prezentovat aktuálně výsledky třeba na přednášce. Také můžete okamžitě nasnímat zajímavou událost apod. Leica DMshare otvírá nové možnosti prezentace výsledků!