Biologické a medicínské mikroskopy Leica

Leica DMi8
V Leica Microsystems jsme vytvořili unikátní platformu, která se může vyvíjet s tím, jak se mění požadavky vašeho výzkumu. Leica DMi8 je elegantní řešení, při kterém jsou předkonfigurované mikroskopy minulostí. Z jednoduché dokumentace můžete přejít až k progresivnímu zobrazovacímu systému - jeden stativ s robustním designem mikroskopu umožní všechny vaše výzkumu potřeby. Začíná od manuální verze a končí až u plně automatizovaném zobrazovacím systému, který je schopen dalšího rozšiřování.

Detail

Leica DM1000 - DM3000
Life Science: Porozhlížíte se po novém přístroji do vaší rutinní laboratoře? Série mikroskopů Leica DM1000-3000 je vyvinuta přímo pro rutinní mikroskopickou praxi, s ohledem na nejnovější poznatky dopadů dlouhodobého používání mikroskopů. Kvalitní provedení, dokonalá ergonomie a pověstná optika Leica Vám zaručí efektivní a komfortní práci i při dlouhodobém pozorování v diagnostických či výzkumných laboratořích.

Detail

Leica DMIL LED
Leica DM IL LED je malý invertovaný biologický mikroskop. Odolný a stabilní stativ, kvalitní optika, možnost fluorescence a jedinečné kontrastní metody. Tento malý pracant dokáže více než překvapit.

Detail

Leica DM500 & DM750
Medicínské mikroskopy Leica DM500 a DM750 jsou speciálně navrženy pro náročné prostředí náročné výuky. Kvalitní optika, promyšlená ergonomie, vysoká variabilita a kompatibilita s moderními multimediálními systémy. Tyto vlastnosti dělají z Leica DM500 a DM750 nejlepší modely ve své třídě.

Detail