30.11.2017

WORKSHOP: Proteome Discoverer 2.2

Datum: 30. 11. 2017 
Místo: Moravské zemské muzeum, Zelný trh, Brno
Registrace: prosím registrujte se do 31. 10. na bezplatný workshop vyplněním registračního formuláře níže (s poznámkou, budete-li mít hlubší zájem o konkrétní téma)
Vybavení: před zahájením workshopu Vám bude poskytnuta bezplatná časově omezená licence PD 2.2, kterou si prosím aktivujte na vlastním PC/notebooku
Více informací na placek@pragolab.cz

Přijměte prosím pozvání na bezplatný workshop věnovaný pokrokům a nástrojům ve špičkovém software Proteome Discoverer v. 2.2, kterým Vás provede Michaela Ščigelová ze společnosti Thermo Fisher Scientific. Workshop předchází tradiční akci Neformální proteomické setkání, které začne na stejném místě ihned poté. Jako partner obou událostí Vás srdečně zveme a těšíme se na setkání s Vámi!

pozvanka_workshop_proteomicke_setkani_20

Pozvánka a program ke stažení zde.

Program

11.00   Káva na přivítanou, zahájení dopoledního bloku, Úvodní slovo: Lukáš Plaček, Michaela Ščigelová
              What´s new in PD 2.2.
              Introduction: Working with Studies, Workflows, Different data types, Specifics of processing, tribrid data files, Multiconsensus reports
              Reviewing Results: Results tables, Filtering results, Graphical outputs   
12.30   Přestávka na oběd
13.00   Zahájení odpoledního bloku
               Quantification: TMT, SILAC, dimethylation, Label-free quan (LFQ), Creating a new quan method
               Phosphopeptides: ptmRS node

Diskuze

14.30   Zakončení workshopu

(program může být rozšířen o další témata dle zájmu účastníků)

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů poskytuji své osobní údaje (jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mailový kontakt) dobrovolně a uděluji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely informování se o seminářích a školeních společnosti Pragolab s.r.o., a možné účasti se na nich. Semináře a školení jsou určené na prezentaci a prodej nových produktů společnosti. Souhlas se zpracováním osobních údajů a poskytnutí těchto osobních údajů se uděluje na dobu neurčitou. Souhlas je možné kdykoliv odvolat na základě písemné žádosti.