Elektrochemie

Jednokanálové potenciostaty/galvanostaty/EIS
Od potenciostatu 'do dlaně' po výkonný vědecký 'desk-top'. Všechny modely SP, VSP, VMP, využívají výkonný software EC-Lab a ECLab-Xpress, EIS Single Sine, Multi Sine, FFT, simulace a fitování.

Detail

Multikanálové potenciostaty/galvanostaty/EIS
Potenciostaty přesně podle Vašich potřeb, které lze postupně vybavovat a doplňovat nezávislými potenciostaty, externími i interními boostery.

Detail

Multikanálovy tester baterií
Testovací stanice s až 16 kanály pro všechny běžné typy baterií, akumulátorů a superkapacitorů

Detail

Vysokoproudové potenciostaty/Galvanostaty/EIS
Vysokoproudové potenciostaty a zatěžovací boxy, volitelně s EIS pro testování sekundárních zdrojů proudu vč. palivových článků, solárních a fotovoltaických panelů a systémů, externí proudové boostery.

Detail

Stanice pro testování palivových článků
Kompletní testovací stanice, včetně plynového regulačního systému.

Detail

Skenovací elektrochemický systém
Scanning probe electrochemistry s vysokým rozlišením a vysokou modularitou. M370 – základní, ekonomický model špičkového Elektrochemického skenovacího systému, model M470 – nejlepší a nejflexibilnější skenovací elektrochemický systém s nejlepším plošným rozlišením, s až devíti volitelnými moduly, včetně ac-, ic-, LEIS a skenovací Kelvinovy proby.

Detail

Impedanční analyzátor
Impedanční analyzátor MTZ-35 pro výzkum, charakterizaci a testování materiálů

Detail

Příslušenství a spotřební materiál
Vedle široké nabídky elektrochemických přístrojů nabízí Biologic SAS kompletní rozsah drobného i instrumentálního příslušenství pro všechny aplikační obory. V nabídce jsou testovací nádobky a dilatometry od firmy EL-CELL.

Detail